WEŹ UDZIAŁ w zabawie. Ty też Jesteś Boska :)

RESERVATIONS

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum
dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint

Founded

Reservation Email

Booking URL

kategoria

uczestnictwo

Centrum Handlowe Karolinka

Centrum Handlowe Karolinka

Centrum Handlowe Karolinka jest punktem szczególnym na mapie Opola. Jest największym kompleksem handlowo-usługowym, a także miejscem spotkań rodziny i przyjaciół.

Nowoczesny budynek, zaprojektowany z myślą o przyszłych klientach, oraz szeroka oferta sklepów – od spożywczych, przez wyposażenie wnętrz, aż po ekskluzywne butiki, czyni z CH Karolinka miejsce tętniące życiem, pełne energii i potencjału.

Koncepcja Centrum Handlowego Karolinka zakładała stworzenie centrum wielofunkcyjnego, o wyjątkowej i najbogatszej ofercie handlowo-usługowej, trafiającej w gusta i potrzeby większości mieszkańców Opola i całego regionu.

Przemyślany podział centrum na galerię handlową i park handlowy w sposób czytelny wyróżnia dwie strefy Karolinki, ułatwiając odwiedzającym dokonanie zakupów. W galerii handlowej znajdziesz modę, sport, rozrywkę i artykuły spożywcze. W strefie Dom i Wnętrze zaopatrzysz się w elementy dekoracyjne oraz wyposażenia wnętrz, artykuły budowlane, a także wszystko, czego będziesz potrzebować by gustownie urządzić ogród i zadbać o jego piękny wygląd.

Adres

Wrocławska 152/154, 45-837 Opole

GPS

50.6824386, 17.8762364

Reservation Email

Booking URL

Payment Options

Address & Contacts

Adres

Wrocławska 152/154, 45-837 Opole

GPS

50.6824386, 17.8762364


Notice: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. 

Contact Us

Polecane – rekomendowane

Okazje partnerów:

PROGRAM MAMA ZA(nie)DBANA
„Nie ma brzydkich kobiet. Są tylko kobiety zaniedbane.”

Zostaw opinię

Musisz być zalogowany, aby opublikować opinię.