WEŹ UDZIAŁ w zabawie. Ty też Jesteś Boska :)

OPOLE – KOPIA

Jesteś Boska. Ty także.

„Nie ma brzydkich kobiet. Są tylko kobiety niezadbane.”

Jakim „cudem” niektóre kobiety wyglądają młodo i promiennie niezależnie od wieku? Czy można powstrzymać, a nawet cofnąć oznaki starzenia? W jaki sposób czerpać pełną przyjemność z życia aż do późnej starości? Czy ludzki organizm może doskonale funkcjonować przez ponad 100 lat? Weź udział w kompleksowym programie odnowy „Jestem Boska ” – Bądź młodsza za rok – ( bez skalpela).

instrukcja:JestemBoska.pl

To zarazem przewodnik i poradnik, pisany przez użytkowników, kobiety, a także z pomocą doskonałych ekspertów w dziedzinach urody, mody, stylizacji, profilaktyki zdrowia. To serwis dla kobiet w każdym wieku. Znajdziecie tu informacje od A do Z, gdzie, czego i jak szukać najlepsze salony mody, urody i zdrowia w mieście i wiele, wiele innych rekomendowanych miejsc! Wszystko po to, abyś poczuła się Boska !

W sekcji POLECANE-REKOMENDOWANE oprócz recenzji,
znajdziecie także poradniki z odpowiedziami na pytania: jakim zabiegom poddać swoje włosy i jak zadbać o nogi albo biust. Masz wątpliwości, czy odpowiednio dobrałaś bieliznę. Nie wiesz, czy Twoja fryzura pasuje do kształtu twarzy a makijaż podkreśla Twoją urodę. Chcesz dowiedzieć się, co jest najważniejsze dla naszej skóry zimą, jak bezpiecznie cieszyć się pełnią lata i czego nie przeoczyć wiosną i jesienią? Tu znajdziesz najcenniejsze wskazówki. Z ich pomocą poczujesz się wyjątkowa i pewna siebie, Boska.

Eksperci rozwieją wątpliwości, podpowiedzą, doradzą. Piękno tkwi w każdej kobiecie. Trzeba tylko wiedzieć, jak umiejętnie je wyeksponować i pielęgnować.Woman in the City. Odkryj swoje miasto na nowo !