WEŹ UDZIAŁ w zabawie. Ty też Jesteś Boska :)

Jesteś Boska. Ty także.

„Nie ma brzydkich kobiet. Są tylko kobiety niezadbane.”

Jakim „cudem” niektóre kobiety wyglądają młodo i promiennie niezależnie od wieku? Czy można powstrzymać, a nawet cofnąć oznaki starzenia? W jaki sposób czerpać pełną przyjemność z życia aż do późnej starości? Czy ludzki organizm może doskonale funkcjonować przez ponad 100 lat? Weź udział w kompleksowym programie odnowy „Jestem Boska ” – Bądź młodsza za rok – ( bez skalpela).

instrukcja:JestemBoska.pl

To zarazem przewodnik i poradnik, pisany przez użytkowników, bocheńskie Mamy, a także z pomocą doskonałych ekspertów w dziedzinach ciąży, pielęgnacji i wychowania dzieci. To serwis dla rodziców, babć, dziadków i niań z Bochni i okolic. Znajdziecie tu informacje od A do Z, gdzie, czego i jak szukać w Bochni – od ciąży i porodu poczynając, przez wiek niemowlęcy waszego dziecka, okres przedszkola, a także wspierając Was w okresie szkolnej edukacji.

Znajdziecie tu najlepsze sklepy z artykułami dla dzieci, miejsca opieki, zabaw i edukacji dla najmłodszych, warsztatownie, parki, place zabaw i wiele, wiele innych rekomendowanych miejsc!

W sekcji POLECANE-REKOMENDOWANE oprócz recenzji,
znajdziecie także poradnik z odpowiedziami na pytania: Gdzie rodzić? Jak wybrać najlepszy wózek? Jak i gdzie znaleźć nianię? Gdzie zorganizować urodziny?Odkryj swoje miasto na nowo z dzieckiem !