WEŹ UDZIAŁ w zabawie. Ty też Jesteś Boska :)

Baby in the city.

Polecane. Rekomendowane.

Podróż z dzieckiem przez miasto może być fascynująca, miła, a przede wszystkim prosta. Trzeba tylko odkryć swoje miejsca. Przewodnik po Twoim mieście, bochnia.kinderland.pl powstał po to, aby Wam w tym pomóc!

Bochnia.Kinderland.pl

To zarazem przewodnik i poradnik, pisany przez użytkowników, bocheńskie Mamy, a także z pomocą doskonałych ekspertów w dziedzinach ciąży, pielęgnacji i wychowania dzieci. To serwis dla rodziców, babć, dziadków i niań z Bochni i okolic. Znajdziecie tu informacje od A do Z, gdzie, czego i jak szukać w Bochni – od ciąży i porodu poczynając, przez wiek niemowlęcy waszego dziecka, okres przedszkola, a także wspierając Was w okresie szkolnej edukacji.

Znajdziecie tu najlepsze sklepy z artykułami dla dzieci, miejsca opieki, zabaw i edukacji dla najmłodszych, warsztatownie, parki, place zabaw i wiele, wiele innych rekomendowanych miejsc!

W sekcji POLECANE-REKOMENDOWANE oprócz recenzji,
znajdziecie także poradnik z odpowiedziami na pytania: Gdzie rodzić? Jak wybrać najlepszy wózek? Jak i gdzie znaleźć nianię? Gdzie zorganizować urodziny?Odkryj swoje miasto na nowo z dzieckiem !